Інтерфакс-Україна
10:36 10.02.2023

Два медзаклади Черкаської області отримали генератори від ТЧХУ

1 хв читати
Два медзаклади Черкаської області отримали генератори від ТЧХУ

Товариство Червоного хреста України (ТЧХУ) забезпечило два медичні заклади Черкаської області потужними генераторами.

"Постійні ракетні удари, спрямовані на знищення енергосистеми України, створюють складні умови для роботи медичних працівників і ускладнюють можливість надання необхідної медичної допомоги пацієнтам. Щоб підтримати безперебійне функціонування медичного обладнання та необхідного режиму роботи, Черкаська обласна організація Червоного хреста передала генератори потужністю 45 кВт та 65 кВт", - повідомило ТЧХУ на своїй сторінці у фейсбуці.

Один із генераторів передали безпосередньо лікарні, а другий – КП "Тепломережі Черкаського району", що надає послуги з опалення Черкаського обласного протитуберкульозного диспансеру, який одночасно може приймати на лікування до 600 осіб.

ОСТАННЄ

МОЗ шукає дієві механізми оплати держпрограми чекапів для українців вікової категорії 40+

Головна лікарка КМКЛ №4 очолила департамент охорони здоров’я КМДА

МОЗ фіксує "шалене" навантаження на психіатрів – Ляшко

МОЗ прогнозує зростання у 2025 р. кількості звернень за психологічною підтримкою на 10%

Урядовий законопроект про репродуктивні технології може призвести до втрати Україною статусу "репродуктивного хабу Європи" – експерти

Українські клініки за 9 міс. в Україні провели 459 трансплантацій

Фахівці реконструктивної та пластичної хірургії об'єдналися для створення сучасних медичних стандартів

Учасники ринку пропонують стимулювати медичне страхування податковими пільгами

Член ради директорів "Дарниці" Загорій викликає власників п’яти найбільших аптечних мереж на публічну дискусію

МОЗ готує зміни функціонування системи крові, шукає можливості розширення участі приватних клінік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА