Інтерфакс-Україна
14:52 27.02.2023

Через вплив війни психологічної підтримки потребуватимуть близько 15 млн українців – заступниця міністра охорони здоров'я

1 хв читати

Через вплив війни психологічної підтримки потребуватимуть близько 15 млн українців, повідомляє Міністерство охорони здоров'я із посиланням на заступницю міністра Ірину Микичак.

"Фахівці прогнозують, що війна впливатиме на українців ще протягом п'яти-сім років після перемоги, тому вже зараз ми шукаємо дієві рішення, які допоможуть подбати про кожного і кожну, кого торкнулася війна", - наводить відомство слова Микичак на своєму сайті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переселенці протягом 60 днів можуть отримувати послугу довготривалого меддогляду

Українці старше 40 років з 1 січня можуть замовити Скринінг здоров’я через "Дію" – Федоров

Кабмін негативно оцінив роботу відстороненого голови Держлікслужби Ісаєнка в 2025р.

Медики прифронтових регіонів зможуть отримати житло в містах у радіусі до 30 км від місця роботи - Свириденко

Кабмін затвердив порядок реалізації програми медгарантій на 2026р - Свириденко

УЧХ реалізує програму реабілітації на Львівщині

Вакцина від ВПЛ розвезена до всіх центрів контролю та профілактики захворювань, доставка у Краматорськ затримана через бойові дії

Фармкомпанія "Здоров'я" через близькість фронту перевела частину співробітників на дистанційний режим

Комітет здоров'я нації підтримав доопрацьований законопроєкт про врегулювання обігу нікотинових паучів

Уряд дозволив продаж ліків на АЗС - МОЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА