Інтерфакс-Україна
12:21 29.03.2023

ВР пропонують розширити перелік медзакладів, при яких створюються військово-медичні комісії

1 хв читати
ВР пропонують розширити перелік медзакладів, при яких створюються військово-медичні комісії

Народні депутати пропонують Верховній Раді розширити за рахунок державних і комунальних закладів охорони здоров'я перелік організацій, при яких створюються військово-медичні комісії.

Відповідний законопроєкт №9154 "Про внесення змін до ст. 70 Основ законодавства України про охорону здоров'я (щодо роботи військово-медичних комісій)" зареєстровано у Верховній Раді 28 березня, повідомляє сайт парламенту.

Згідно із законопроєктом, військово-медичні комісії створюються при територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки й закладів охорони здоров'я сектора безпеки та оборони, зокрема Міністерства оборони України, Служби безпеки України, інших органів сектора безпеки та оборони.

"Військово-медичні комісії також можуть створюватися при державних і комунальних закладах охорони здоров'я", - ідеться в документі.

У нині чинному законі такі комісії можуть створюватися тільки при закладах охорони здоров'я МО, СБУ та інших військових формувань, а також Державної служби захисту інформації.

Серед авторів законопроєкту - народні депутати з фракції "Слуга народу" Михайло Радуцький, Олена Шуляк, Євгенія Кравчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада церков виступає за заборону та криміналізацію сурогатного материнства для іноземців

Клініка "Одрекс" закликає уникати недоведених звинувачень її лікарів у смерті пацієнта, дочекатися офіційних висновків розслідування

Заступник міністра Адаманов: дефіциту ліків через знищення складу фармдистриб’ютора не буде

Farmak співчуває команді "Оптіма-Фарм" у зв’язку з втратою центрального складу, намагатиметься не допустити дефіциту ліків

Суд звільнив від покарання лікаря, який вимагав у пацієнтки кошти за протез і погрожував його видаленням

Кардіологія та кардіохірургія сьогодні є одними з найрозвинутіших напрямів української медицини – Радуцький

Медмережа "Добробут" долучається до ініціативи проведення скрінінгу здоров’я в межах ПМГ

Мережа лікарень з послугами ендопротезування у Києві тепер налічує 9 медзакладів

Міноборони розробило проєкт оновленої Воєнно-медичної доктрини

Кабмін збільшив до 2 разів повторну здачу кваліфікаційного іспиту для медиків в умовах воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА