Інтерфакс-Україна
19:58 12.04.2023

Ляшко: Кожен інсультний центр повинен мати центр реабілітації

1 хв читати
Ляшко: Кожен інсультний центр повинен мати центр реабілітації

Кожен інсультний центр повинен мати центр реабілітації, вважає міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Кожен інсультний центр повинен мати реабілітаційне відділення, яке опікуватиметься гострою і підгострою реабілітацією", - сказав він під час міжнародного форуму з реабілітації у Львові.

Водночас очільник МОЗ відзначив велику кількість дискусій щодо того, що "кожен орган місцевого самоврядування хоче побудувати реабілітаційний центр".

"Де-факто не потрібно будувати величезні реабілітаційні центри, але потрібно врахувати необхідні цифри і забезпечити реабілітацію з пріоритетом на ті заклади, де є найбільша кількість пацієнтів", - сказав міністр.

Ляшко повідомив, що на базі медичного центру "Незламні" (Unbroken) буде побудовано ще один корпус для реабілітації з центром реконструктивної хірургії.

Крім того, МОЗ профінансувало центр госпіталю ветеранів у Рівненській області, який займається спінальною травмою, а також допомогу для дитячого реабілітаційного центру в Києві.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НСЗУ перевірить використання КТ у державних та комунальних клініках

Хірурги з Канади та США в ході 5-ї місії Face the Future Ukraine реконструювали обличчя 26 пораненим українцям

Розпочаті до внесення в Нацкаталог ліків закупівлі будуть завершуватися за старими правилами

МОЗ ініціює перевірки, щоб виявити аптеки без дипломованих фармацевтів

У Дніпрі від правця померла 14-річна дитина – голова облради

Держлікслужба перевірить наявність в аптечних закладах фахівців з фармацевтичною освітою – МОЗ

УЧХ взяв участь у регіональних командно-штабних навчаннях

Україна отримала $50 млн від Світового банку за новим проєктом THRIVE розвитку та забезпечення медпослуг

Фармгрупа "Кусум" оцінює збиток внаслідок руйнування російським дроном аптечного складу в Києві в 1 млрд грн

Більшість українців довіряють вітчизняним виробникам ліків так само, як і іноземним - дослідження Gradus Research

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА