Інтерфакс-Україна
19:04 05.05.2023

Україна вийшла з угод із Білоруссю про співробітництво у сфері ветеринарної медицини, карантину та захисту рослин

1 хв читати

Кабмін припинив дію угод між Україною та Білоруссю про співробітництво у сферах ветеринарної медицини, карантину та захисту рослин.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграмі, відповідні рішення ухвалено на засіданні уряду в п'ятницю.

Зокрема, припинено дію угоди між урядом України та урядом Республіки Білорусь про співробітництво у сфері ветеринарної медицини, яку було підписано 1 серпня 2002 року в Мозирі.

Також припинено дію угоди з Білоруссю про співробітництво у сфері карантину та захисту рослин, підписаної 7 листопада 2013 року в Мінську.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінсоцполітики готує комплексне бачення для перезавантаження системи протезування

Кабмін планує запустити гранти для виробників біонічних протезів

Обмеження постачання ліків одному дистриб’ютору на рівні 20% не вплине на наявність препаратів у великих аптечних мережах – експерт

Обмеження відпуску ліків одному дистриб’ютору у межах 20% юридично вразливе і несе логістичні ризики – "Санофі"

Виробники та імпортери задекларували в Нацкаталозі ціни на 2,7 тис. препаратів

Саудівська Аравія запустила 5-й пакет допомоги із протезування українців у Польщі на $3,5 млн

Кабмін обмежив постачання ліків одному дистриб'ютору для запобігання монополізації фармринку

Кабмін спростив вимоги до роботи аптек у сільській місцевості та на прифронтових територіях

Львівські лікарі провели унікальну операцію ALPPS на печінці 10-місячному малюку

"Санофі та мережа медцентрів Into-Sana оголосили про стратегічне партнерство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА