14:06 21.06.2023

"Добробут" продовжив дію програми безоплатних операцій і госпіталізації для поранених і дітей

2 хв читати
"Добробут" продовжив дію програми безоплатних операцій і госпіталізації для поранених і дітей

Медмережа "Добробут" продовжила дію програми безоплатних операцій і госпіталізації для поранених і дітей.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в "Добробуті", дію програми продовжили до 31 серпня, тоді як раніше планувалося, що програма, яка розпочалася у квітні 2022 року, завершиться 20 червня 2023 року.

"Програма діє для українців, що опинилися в скрутному становищі через війну. Хірургічну допомогу безоплатно можуть отримати військовослужбовці та цивільні з пораненнями й травмами внаслідок воєнних дій, а також діти - за напрямом "невідкладна хірургія" та з вродженими вадами розвитку. Для дітей також діє програма безоплатної допомоги у відділенні інтенсивної терапії (реанімації)", - уточнили в медмережі.

Водночас у клініці зазначили, що "кількість місць у програмі безоплатної хірургічної та стаціонарної допомоги обмежена, і щоб отримати допомогу, потрібно залишити заявку, зателефонувавши до контакт-центру "Добробуту".

Програма діє в лікувально-діагностичному центрі "Добробут" на вул. Сім'ї Ідзіковських за підтримки міжнародного фонду Direct Relief.

"Добробут" - одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. До неї входять 17 медичних центрів у Києві та Київській області, служба невідкладної допомоги, стоматологія та аптеки. Медичні центри мережі надають послуги для дітей і дорослих за більш ніж 75 медичними напрямами. Щорічно фахівці "Добробуту" проводять понад 7 тис. операцій, у мережі працюють більш як 2,8 тис. працівників.

Співпрацює з низкою міжнародних благодійних організацій: Direct Relief International, Children of War Foundation, International Medical Corps і University of Miami Global Institute, а також із благодійним фондом "Фонд "Добробут", заснованим клінікою.

"Добробут" став першою приватною мережею в Україні, яка отримала фінансування від федерального уряду США - за підтримки Корпорації міжнародного фінансування США (U.S. International Development Finance Corporation, DFC) компанія побудує сучасний центр фізичної реабілітації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Медвузи Києва, Львова та Харкова у вересні розпочнуть навчання на магістратурі з протезування та ортезування

Єврокомісія надала недостатній доступ до інформації про закупівлю вакцин від COVID-19 - суд ЄС

Інститут ім. Філатова отримав грант на розробку ранньої діагностики стрес-асоційованих психологічних змін

Низка запущених для поліпшення доступу до лікування механізмів не спрацювала, ПДВ при держзакупівлях ліків скорочує обсяг закупівель - думка

Кличко оглянув щойно оновлений Київський міський центр нефрології та діалізу, де зараз лікують дітей з "Охматдиту

На гострі кишкові інфекції за 5 міс.-2024 перехворіли на 19% більше за минулорічний показник - МОЗ

Унаслідок ракетної атаки на "Охматдит" постраждали 300 осіб - гендиректор клініки

Повністю "Охматдит" зможе відновити роботу через пів року - гендиректор клініки

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА