14:10 06.09.2023

БФ "Коло" забезпечив транспортом два соціальні проєкти Інституту ім. В.П. Філатова

2 хв читати

Благодійний фонд "Коло" забезпечив транспортом два соціальні проєкти, які реалізовує Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова Національного університету ім. В.П.Філатова Національної академії медичних наук України (Одеса).

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в інституті, фонд надав транспорт для реалізації проєкту "Збережемо зір", у рамках якого бригада лікарів-офтальмологів інституту щотижня виїжджає до населених пунктів регіону, щоб оглянути пацієнтів безпосередньо в місцях їх проживання. Це допомагає вчасно виявляти хвороби очей, які без своєчасної офтальмологічної допомоги можуть призвести до інвалідності та навіть сліпоти.

Другий проєкт, подальша реалізація якого стала можливою завдяки наданому транспорту, - "Хочу бачити". Проєкт працює близько 15 років, у його рамках фахівці Інституту регулярно виїжджають до відділень із виходжування недоношених дітей і оглядають недоношених новонароджених задля виявлення в них ретинопатії недоношених. Це важке захворювання очей, в основі якого - незрілість очних структур, зокрема сітківки, в момент передчасного народження дитини. Своєчасна діагностика та надана висококваліфікована допомога дають змогу врятувати дітей від незворотної сліпоти.

"Для обох бригад величезною проблемою була відсутність відповідного транспорту. Бригада проєкту "Збережемо зір" виїжджала на двадцятирічному автомобілі "Газель" з абсолютно неприйнятними умовами транспортування офтальмологічного обладнання. Лікарі проєкту "Хочу бачити" використовували і власний транспорт, і орендовані благодійниками машини, й навіть громадський транспорт Одеси. Сьогодні проблеми виїзних бригад вирішено завдяки благодійному фонду "Коло", - наголошують в інституті.

"Лікарі та пацієнти Інституту Філатова щиро дякують за надану допомогу Благодійному фонду "Коло", його директору Олені Кривенко, волонтерці фонду Марії Котвіцькій і генеральному продюсеру Ukrainian Fashion Week, волонтеру Володимиру Нечипоруку", - наголосили в інституті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Медвузи Києва, Львова та Харкова у вересні розпочнуть навчання на магістратурі з протезування та ортезування

Єврокомісія надала недостатній доступ до інформації про закупівлю вакцин від COVID-19 - суд ЄС

Інститут ім. Філатова отримав грант на розробку ранньої діагностики стрес-асоційованих психологічних змін

Низка запущених для поліпшення доступу до лікування механізмів не спрацювала, ПДВ при держзакупівлях ліків скорочує обсяг закупівель - думка

Кличко оглянув щойно оновлений Київський міський центр нефрології та діалізу, де зараз лікують дітей з "Охматдиту

На гострі кишкові інфекції за 5 міс.-2024 перехворіли на 19% більше за минулорічний показник - МОЗ

Унаслідок ракетної атаки на "Охматдит" постраждали 300 осіб - гендиректор клініки

Повністю "Охматдит" зможе відновити роботу через пів року - гендиректор клініки

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА