17:03 04.10.2023

В ТЧХУ обговорюють стратегію розвитку мобільних медбригад

2 хв читати

Стратегію розвитку мобільних медичних бригад Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) у 2024-2025 роках обговорюють на робочій зустрічі в Українському Червоному Хресті.

"Сьогодні розпочалася дводенна робоча зустріч напряму "Мобільні медичні бригади" Українського Червоного Хреста. Основною метою зустрічі є обговорення стратегії діяльності мобільних медичних бригад в 2024-2025 роках, особливостей її впровадження, перспектив розвитку цього напряму та допомога системі охорони здоров’я", - повідомило ТЧХУ у фейсбуці у середу.

Окрім цього, на порядку денному заходу - питання взаємодії мобільних медбригад із державними органами охорони здоров'я; особливості та покращення їхніх логістичних спроможностей; впровадження в діяльність бригад сучасних світових практик і технологій, таких як мобільні медичні бригади швидкого реагування на надзвичайні ситуації, запровадження телемедицини.

Учасники зустрічі також обговорять взаємодію мобільних медичних бригад з іншими напрямами Українського Червоного Хреста для надання більш комплексної та ефективної гуманітарної допомоги тим, хто її потребує. Також буде приділено увагу обміну досвідом між регіональними командами мобільних медичних бригад і викликам, із якими вони стикаються при наданні первинної медичної допомоги та при реагуванні на надзвичайні ситуації.

Наразі у 22 областях України працюють 127 мобільних медичних бригад. Мобільні медичні бригади - пересувні медичні команди, які здійснюють виїзди до віддалених населених пунктів і надають їхнім мешканцям первинну медичну допомогу. За більш ніж рік свого існування мобільні медичні бригади ТЧХУ надали понад півмільйона консультацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн

Українські клініки в першому півріччі провели 283 трансплантації органів

Німеччина прийме на лікування українських дітей, які потребують допомоги

Кабмін визначив перелік випадків надання платної меддопомоги

З початком війни виник дефіцит ортопедів, хірургів і анестезіологів - Ляшко

У "Дії" відображатимуться медичні дані

Аптечні продажі в Україні за 5 міс. зросли майже на 14% у грошовому виразі, у натуральному скоротилися на 4%

МОЗ розробило проєкти підзаконних актів для запуску єдиного органу держконтролю у фармсфері

Кабмін розширив Нацперелік основних лікарських засобів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА