Інтерфакс-Україна
15:09 25.10.2023

ВР пропонують скасувати безоплатне медобслуговування нардепів - законопроєкт

1 хв читати

Народний депутат Олександр Юрченко (група "Відновлення України") пропонує скасувати безоплатне медичне обслуговування народних депутатів і позбавити пільг на таке обслуговування експарламентаріїв.

Відповідний законопроєкт №10181 про внесення змін до закону "Про статус народного депутата України" щодо забезпечення рівних прав і гарантій у сфері охорони здоров'я зареєстровано у Верховній Раді, повідомляє сайт парламенту.

Зокрема із закону про статус нардепа автор документа пропонує прибрати положення і про безоплатне медичне обслуговування народного депутата, і про те, що за парламентарієм, термін повноважень якого сплив, зберігається безоплатне медичне обслуговування в тих закладах охорони здоров'я, до яких його було прикріплено в період виконання депутатських повноважень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МОЗ підтримав ініціативу Мінветеранів щодо декларацій ветеранів з сімейними лікарями

Вартість лікування пацієнтів з ахондроплазією становить 1,7 млрд грн – Ляшко

Ліцензії на заготовку та тестування донорської крові отримали 19 суб’єктів системи крові

Кабмін розширив перелік безоплатних ліків і медвиробів, що закуповує держава - Свириденко

Підвищення захворюваності на ковід може тривати до кінця вересня – Кузін

Захворюваність на кір Україні суттєво зросла, від початку року зареєстровано майже 1200 випадків

Електронний стандарт реєстрації лікарських засобів став в Україні обов’язковим

Уряд розширить програму "Доступні ліки", запровадить нові тарифи на кардіохірургічну допомогу – Ляшко

Кількість випадків COVID-19 в рази менша минулорічних показників, нові штами коронавірусу не викликають важкого перебігу хвороби – експерти

Психологи УЧХ провели понад 2 тисячі консультацій в цьому році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА