12:44 29.12.2023

Медмережа "Добробут" від початку війни інвестувала в багатопрофільну клініку в Києві 400 млн грн

2 хв читати
Медмережа "Добробут" від початку війни інвестувала в багатопрофільну клініку в Києві 400 млн грн

З початку повномасштабного вторгнення медична мережа "Добробут" інвестувала в багатопрофільну клініку на пр. Бажана в Києві 400 млн грн.

Як повідомляється у пресрелізі медмережі з посиланням на операційного директора багатопрофільної лікарні "Добробут" на проспекті Бажана Сергія Орла, зокрема, фінансовими партнерами розвитку офтальмологічного напряму клініки виступили Райффайзен Банк, ПУМБ і банк "Креді Агріколь".

"Ми плануємо й надалі розвивати офтальмологічну хірургію, забезпечуючи найвищий рівень послуг нашим пацієнтам", - повідомив Орел.

Як повідомлялося, медмережа "Добробут" наприкінці грудня відкрила офтальмологічну клініку на базі багатопрофільної лікарні на пр. Бажана в Києві.

"Добробут" - одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. У портфелі компанії 17 медичних центрів у Києві та Київській області, служба невідкладної допомоги, стоматологія та аптеки. Медичні центри мережі надають послуги для дітей і дорослих за більш ніж 75 медичними напрямами. Щорічно фахівці "Добробуту" проводять понад 7 тис. операцій. У мережі працюють понад 2,8 тис. співробітників.

Завдяки співпраці з міжнародними благодійними організаціями Direct Relief International, Children of War Foundation, International Medical Corps та University of Miami Global Institute, а також завдяки роботі благодійного фонду "Фонд Добробут" клініки мережі продовжили свою роботу навіть під час воєнних дій і значну частину медичних послуг надавали безоплатно. З перших днів війни лікувально-діагностичний центр "Добробуту" в Києві безоплатно надавав ургентну медичну допомогу захисникам України та пораненим цивільним у режимі 24/7.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн

Українські клініки в першому півріччі провели 283 трансплантації органів

Німеччина прийме на лікування українських дітей, які потребують допомоги

Кабмін визначив перелік випадків надання платної меддопомоги

З початком війни виник дефіцит ортопедів, хірургів і анестезіологів - Ляшко

У Луцьку відбувся тренінг для мобільних реабілітаційних команд Українського Червоного Хреста

У "Дії" відображатимуться медичні дані

Аптечні продажі в Україні за 5 міс. зросли майже на 14% у грошовому виразі, у натуральному скоротилися на 4%

МОЗ розробило проєкти підзаконних актів для запуску єдиного органу держконтролю у фармсфері

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА