Інтерфакс-Україна
12:04 16.01.2024

Понад 3000 українських пацієнтів доправлено до європейських клінік від початку повномасштабної війни

1 хв читати
Понад 3000 українських пацієнтів доправлено до європейських клінік від початку повномасштабної війни

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну до європейських клінік у рамках програми медичної евакуації доправлено понад 3000 українських пацієнтів.

Як повідомляється на сайті представництва ЄС в Україні, пацієнти отримували допомогу через Механізм цивільного захисту ЄС у клініках 22 країн Європи, зокрема Австрії, Бельгії, Хорватії, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Угорщини, Ірландії, Італії, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Іспанії та Швеції.

Підтримку медичної евакуації забезпечує EU Medevac Hub - Європейський центр медичної евакуації в Жешуві (Польща), де пацієнти отримують цілодобову медичну допомогу. Центр є пунктом для перенаправлення пацієнтів, яких привезли з України до Польщі наземним транспортом і яких звідти транспортуватимуть до лікарень у всій Європі.

"Ми не можемо заплющувати очі на жахи, з якими українці змушені стикатися щодня. Оскільки Росія продовжує безжальні напади на цивільну інфраструктуру України, включно з лікарнями, надання екстреної допомоги надзвичайно важливе", - наводить представництво слова комісара ЄС з питань управління кризовими ситуаціями Янеза Ленарчича.

"Україна та її народ можуть розраховувати на підтримку ЄС стільки, скільки буде потрібно", - заявила комісар ЄС з питань охорони здоров'я та безпеки харчових продуктів Стелла Кіріакідес.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко

Два автомобілі MSF постраждали внаслідок російської атаки на Слов'янськ минулого тижня

Україна готова надати повний супровід і підтримку проєктам будівництва та релокації фармвиробництв в Україну – Радуцький

Перший український фармдистриб’ютор отримав страховку "від прильотів", держава готується страхувати фармвиробників - Радуцький

Понад 3000 одиниць реабілітаційного обладнання отримали 198 медзакладів у рамках проєкта HEAL Ukraine – МОЗ

Перевищення захворюваності ГРВІ та грипом зафіксовано тільки в Житомирській області – експерт

УЧХ провів третій захід програми відновлення ветеранів

Для студентів-медиків і фармацевтів підготовка офіцерів запасу стане обов’язковою частиною навчання - Свириденко

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Чернівцях

Всеукраїнські студентські змагання з МГП відбулися у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА