14:17 27.02.2024

"Сінево" заявляє про загрозу зупинення лабораторій через арешт ДБР

2 хв читати
"Сінево" заявляє про загрозу зупинення лабораторій через арешт ДБР

Державне бюро розслідувань (ДБР) наклало арешт на будівлю головного офісу і центральної лабораторії "Сінево" в Києві, який у компанії вважають безпідставним та протизаконним, і в результаті чого компанія буде змушена припинити діяльність у цій будівлі, що призведе до повного зупинення мережі лабораторій "Сінево" в Україні.

"Через незаконний арешт без послуг сучасної лабораторної діагностики залишаться близько 300 тисяч пацієнтів щомісяця", - йдеться в заяві компанії у фейсбуці у вівторок.

Уточнюється, що зупинення компанії, яка належить шведській публічній групі Medicover, загрожує також звільненням понад 2,3 тис. працівників і втратою податків, що перевищили 310 млн грн у 2023 році.

"Компанія "Сінево Україна" закликає ДБР та органи влади до якнайшвидшого вирішення питання у правовому полі та скасування незаконного арешту будівлі лабораторії. Лише прямий і відвертий діалог влади з бізнесом допоможе зупинити беззаконня і знайти рішення на користь країни і добробуту її громадян", - наголошується у заяві.

Компанія уточнила, що кримінальне провадження, у межах якого ДБР наклало арешт на будівлю, ведуть за фактом нібито незаконного виведення з державної власності нерухомого майна в період із 2016-го до 2021 року.

"Водночас зазначене вище кримінальне провадження ДБР не має жодного стосунку ні до міжнародної групи Medicover, ні до належної їй будівлі, на яку накладено арешт. Адже міжнародна група Medicover, в особі свого учасника - кіпрської компанії "Лінкмікс Холдінгс Лімітед", купила будівлю ще у 2010 році у фізичних осіб", - стверджують у "Сінево".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна залучить додатково EUR100 млн від Ради Європи для відновлення медицини - Шмигаль

Рада ухвалила в цілому закон щодо наглядових рад медзакладів

БФ "Центр порятунку життя" за підтримки "Ескулаб" побудує в Києві центр реабілітації TYTANOVI

МОЗ у 2023 р. скоротило кількість закуплених за механізмом ДКД ліків - "Санофі"

В Охтирці відкрили збірно-модульну конструкцію для розміщення бригад швидкої допомоги

Майже 11,2 тис. генераторів встановлено в українських клініках - МОЗ

НСЗУ законтрактувала на проведення хіміотерапії в межах ПМГ 97 медзакладів на 2,41 млрд грн

Медзаклади отримають іще 52 потужні генератори для роботи на випадок відключень електроенергії

На відновлення зруйнованої агресором медичної інфраструктури в Україні потрібно щонайменше $14,2 млрд

Співзасновник медлабораторії "Ескулаб" заявляє про ризики зупинки роботи мережі, невиплати зарплати і податків через спробу рейдерського захоплення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА