Інтерфакс-Україна
09:24 28.02.2024

Медмережа "Добробут" уклала контракт із НСЗУ за пакетом лікування безпліддя в рамках ПМГ

1 хв читати
Медмережа "Добробут" уклала контракт із НСЗУ за пакетом лікування безпліддя в рамках ПМГ

Медична мережа "Добробут" уклала контракт із Національною службою здоров'я України (НСЗУ) за пакетом лікування безпліддя в рамках Програми медичних гарантій (ПМГ).

Як повідомляє медмережа у своєму пресрелізі, цей контракт став першим контрактом "Добробуту" з НСЗУ.

У рамках пакета в клініку можуть звернутися по безоплатне лікування жінки до 40 років зі встановленим діагнозом "жіноче безпліддя" або з діагнозом "чоловіче безпліддя" у їхніх чоловіків.

Безоплатні послуги в рамках ПМГ надаватимуться за наявності електронного направлення від акушера-гінеколога медичного закладу, де є спеціальний мультидисциплінарний консиліум.

У межах ПМГ жінка може пройти до двох безоплатних циклів лікування на рік.

Нині в "Добробуті" працюють чотири лікарі-репродуктологи, котрі щомісяця консультують до 100 пацієнтів.

"Добробут" - одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. У портфелі компанії 17 медичних центрів у Києві та в Київській області, служба невідкладної допомоги, стоматологія й аптеки. Медичні центри мережі надають послуги для дітей і дорослих за більше ніж 75 медичними напрямами. Щорічно фахівці "Добробуту" проводять понад 9 тис. операцій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проєкт правил маркетингу ліків враховує інтереси аптечного бізнесу, пропозиції фармвиробників проігноровано - заява

Кабмін запровадив виплату в 200 тис. грн для випускників медвишів, які працевлаштовуються в селах або прифронтових територіях

Менше половини сімейних лікарів, які перебували за кордоном понад пів року, мали заміну в Україні

Асоціація фармацевтів України попереджає про наслідки нового порядку МОЗ щодо надання маркетингових послуг

У Львові провели унікальну операцію новонародженій за допомогою робота Da Vinci

Потреба в ліках для пацієнтів із розсіяним склерозом забезпечена лише на 20% – пацієнти

"Укрпошта" відпрацьовує дотримання температурного режиму сервісу "Укрпошта.Аптека"

В епідсезоні 2024/2025 в Україні грипом та ГРВІ перехворіло понад 4,5 млн людей

Понад 160 тис. рішень ухвалено за новою системою оцінювання повсякденного функціонування цьогоріч – заступниця міністра

Мобільні команди УЧХ проводять реабілітацію громадян у Полтавській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА