Інтерфакс-Україна
20:03 01.05.2024

USAID запустив два проєкти відновлення медінфраструктури в Харківській і Запорізькій областях

1 хв читати
USAID запустив два проєкти відновлення медінфраструктури в Харківській і Запорізькій областях

Проєкт USAID "Підтримка реформи охорони здоров'я" (USAID HRS) запустив два проєкти відновлення медінфраструктури в 45 громадах Харківської та Запорізької областей.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я, партнерами проєктів стануть ТОВ "КБС старт" у Харківській області та МБФ "Альянс громадського здоров'я" у Запорізькій області.

Проєкти буде реалізовано до грудня 2024 року.

Крім того, в рамках проєкту "Відновлення доступу населення до медичної допомоги" планується співпраця з 36 центрами ПМСД.

ОСТАННЄ

У Києві низка аптек працюватиме цілодобово у разі тривалого знеструмлення – КМДА

Рада ратифікувала договір з ЄК та державами-членами ЄС про спільні закупівлі заходів медичного захисту

Понад 1,5 млн громадян отримали допомогу від мобільних медичних бригад УЧХ з початку війни

Кабмін доручив МОЗ і Держпродспоживслужбі контролювати ціни на ліки - Свириденко

Лікар "Лікарів без кордонів": На Дніпропетровщині ми працюємо в умовах, які складно назвати нормальними

Заборона маркетингу впродовж 2025 року не призвела до зниження роздрібних цін на ліки – думка

Кабмін звільнив голову Держлікслужби Ісаєнка

Міськвладі Львова та ОВА треба спільно вирішити проблему енергопостачання лікарень – очільник Держенергонагляду

Перші пацієнти звернуться для проходження програми скринінгу 40+ на початку лютого – Ляшко

ДП "МЗУ" в 2025р придбало близько 900 позицій медтоварів на 16,2 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА