Інтерфакс-Україна
10:20 12.06.2024

Вартість відновлення зруйнованих агресором медзакладів уже перевищила $17 млрд - Ляшко

1 хв читати

Вартість відновлення зруйнованих агресором медзакладів уже перевищила $17 млрд, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"В Україні зруйновані понад 1 600 об'єктів медзакладів. І сума на відновлення вже перевищила $17 млрд", - сказав він конференції з відновлення України (URC2024) у Берліні у вівторок.

Міністр наголосив, що "такого руйнування і порушення Женевської конвенції не бачив світ".

Ляшко також акцентував на проблемах у наданні медичної допомоги, пов'язаних із руйнуванням енергетичної інфраструктури.

"Сьогодні Росія активно бомбить об'єкти енергетики. Скажіть, будь ласка, хто хотів би потрапити до лікарні, в якій немає світла, немає тепла, немає води? А це умови, які створює російський терорист для наших лікарень", - сказав він.

Ляшко зазначив, що "ми знаємо мінімальну кількість лікарень, які необхідні в кризовий для країни час, які можна забезпечити теплом, водою, електрикою, бомбосховищами".

Глава МОЗ не уточнив цієї кількості.

ОСТАННЄ

Україна отримала 300 тис. доз вакцини БЦЖ для захисту дітей від туберкульозу

Понад 100 клубів активного довголіття УЧХ працюють в Україні

Проблема з діагностикою на ПЕТ КТ виникла через нестачу циклотронів для виробництва радіофармпрепаратів – Ляшко

МОЗ планує з 2026 року запустити програму безоплатних планових медоглядів для пацієнтів від 40 років

ДП "МЗУ" уклало договір керованого доступу на закупівлю інноваційного онкопрепарату фармкомпанії Roche

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без особистої присутності

Науковець Інституту ім.Філатова увійшов до складу експертів міжнародної спільноти офтальмологів Vision Academy

МОЗ розширив перелік дозувань ліків на основі канабісу, які виготовляються в аптеках

Дофінансування держзакупівлі ліків на 3,1 млрд грн дозволить закрити 100% потреби по багатьом позиціям онкології та серцево-судинних захворюваннях – Адаманов

Академія медицини грудного вигодовування закликає обмежити маркетинг виробників замінників грудного молока на медконференціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА