Інтерфакс-Україна
18:58 02.07.2024

З початком війни виник дефіцит ортопедів, хірургів і анестезіологів - Ляшко

1 хв читати
З початком війни виник дефіцит ортопедів, хірургів і анестезіологів - Ляшко

В Україні немає критичного дефіциту лікарів, проте з початком повномасштабного вторгнення виникла "напруга" з наявністю ортопедів, хірургів і анестезіологів, вважає міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Загалом у країні такого дефіциту кадрів, який був би критичним для надання меддопомоги, немає. Система балансує і дає змогу переспрямувати маршрути пацієнтів, щоб надавати медичну допомогу. Але коли розпочалося повномасштабне вторгнення, ми бачимо напругу щодо лікарів-ортопедів, лікарів-хірургів і лікарів-анестезіологів. Це всі професії, які були мобілізовані в ЗСУ і переорієнтувалися на військові рейки", - сказав він в ефірі телемарафону у вівторок.

Крім того, за словами Ляшка, у віддалених від обласних центрів населених пунктах, також на прифронтових територіях є певний дефіцит лікарів сімейної медицини.

Водночас Ляшко зазначив, що за кількістю медиків на 10 тис. населення "Україна вища за Францію, але нижча за Італію, на рівні країн Балтії".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мережа клінік ADONIS з початку року розширила перелік медпослуг до 80 напрямів

Сучасний метод діагностики сказу до кінця року буде впроваждено ще у 10 лабораторіях України

Проєкти професійних стандартів для медсестринства винесено на громадське обговорення

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ за 8 місяців здійснили понад 400 виїздів на Полтавщині

Сінево за 1-ше півріччя провела понад 1,5 лабораторнийх тестів в рамках контракту з НСЗУ

УЧХ поділився досвідом гуманітарної роботи

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА