Інтерфакс-Україна
19:16 11.07.2024

Українські клініки в першому півріччі провели 283 трансплантації органів

1 хв читати
Українські клініки в першому півріччі провели 283 трансплантації органів

У 24 українських центрах трансплантації в першому півріччі 2024 р. проведено 283 трансплантації органів, повідомив український центр транспланткоординації (УЦТК) на фейсбук-сторінці.

У повідомленні уточнено, що, зокрема, в цей період було проведено 187 трансплантацій нирок, 55 - печінки і 41 - серця. При цьому 67% трансплантацій було проведено із використанням органів посмертних донорів.

Найбільше трансплантацій провели медики Першого медоб'єднання Львова, Національного центру хірургії та трансплантації ім. Шалімова та Інституту серця МОЗ.

Найбільшу кількість констатацій смерті мозку проведено в медустановах Києва (20), Львова (11) та Вінниці (5).

За інформацією УЦТК, наразі в національному листі очікування 3212 пацієнти, 2077 з них потребує пересадки нирки, 523 - печінки, 507 - серця, 41 - легень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко відвідав поранених після російського обстрілу та розповів про їхнє лікування

Рада дозволила закупівлі ліків за механізмом ДКД за кошти місцевих бюджетів

Запропоновані платежі за маркетинг ліків в роздріб до 3% за рецептурні та 20% за безрецептурні спричинять зростання цін – АПРАД

АВЛУ підтримує пропозиції МОЗ щодо врегулювання маркетингу на фармринку на рівні 20% для безрецептурних препаратів

"Лікарі без кордонів" відмічають збільшення звернень по допомогу через ПТСР

Вміст кишкової палички перевищено у понад 12% проб води на пляжах України – МОЗ

Медики нацпрограми "Неопалимі" розпочали видалення зі шкіри українця рубців у вигляді напису, зробленого йому в полоні

РФ через війну пошкодила чи зруйнувала понад 2300 об’єктів в 769 медказкладах

УЧХ бере участь у Всесвітньому дні донора крові

НСЗУ позапланово перевірить використання антибіотиків в 6 лікарнях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА