Інтерфакс-Україна
11:39 12.07.2024

"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн

1 хв читати
"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн
Фото: https://photos.app.goo.gl/b9ZvLqwdC91pNKVy6

НДСЛ "Охматдит" наступного тижня планує визначити будівельну компанію, яка виконуватиме роботи з ліквідації наслідків ракетної атаки і відновлення лікарні, від благодійників надійшло вже близько 800 млн грн.

"На початку наступного тижня "Отхматдит" вибере будівельну компанію, яка буде реалізовувати будівельні роботи з ліквідації наслідків ракетної атаки", - сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу в п'ятницю.

Він додав, що клініка і МОЗ починають розробляти технічне завдання для проєктування нового корпусу, який буде побудований на місці повністю зруйнованого.

Ляшко повідомив, що на рахунки від благодійних фондів надійшло вже понад 800 млн грн від партнерів. Кошти будуть спрямовані, зокрема, на будівництво нового корпусу на місці зруйнованого.

За попередніми оцінками, як зазначив очільник МОЗ, клініка потребуватиме заміни обладнання на суму близько 360-400 млн грн. При цьому він підтвердив, що від компаній-виробників обладнання надходять запити щодо його постачання. Перелік обладнання визначить "Охматдит".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зниженню попиту на продукцію фармкомпанії "Дарниця" могло сприяти незниження цін після скасування маркетингових платежів

Фармкомпанія "Дарниця" призупинила виробництво через конфлікт з аптечними мережами – ЗМІ

Проєкт держбюджету-2026 передбачає збільшення фінансування медичних держзакупівель на 29%, до 15,1 млрд грн

Кіпр готовий розширювати співпрацю з Україною у сфері реабілітаційних програм для громадян

Видатки на охорону здоров'я в проєкті дербюджету-2026 передбачені в розмірі 258 млрд грн

МОЗ розробляє програми реабілітації для пацієнтів з хворобами серцево-судинної системи

В Україні почала роботу онлайн-платформа превентивної медицини

25 команд з УЧХ взяли участь у тренінгової академії REDpreneur Ukraine

Фаховий коледж УЧХ надає повну загальну середню освіту

Фармкомпанія Farmak в 1-му півріччі вийшла на ринки Китаю, Судану, Катару та Оману

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА