Інтерфакс-Україна
17:38 23.07.2024

Держсекретар Ватикану під час зустрічі із Зеленським у Києві підтвердив прихильність Папи Римського пошуку справедливого миру для України

1 хв читати

Державний секретар Ватикану П'єтро Паролін під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Києві підтвердив прихильність Папи Римського до пошуку справедливого і міцного миру для України.

"Сьогодні кардинал-держсекретар П'єтро Паролін зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським, якому він підтвердив близькість і прихильність Папи до пошуку справедливого і міцного миру для України, яка потерпає", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Державного секретаріату Святого Престолу в соцмережі Х.

19 липня держсекретар Святого Престолу кардинал П'єтро Паролін вирушив до України як спеціальний посланець Папи з нагоди заключних богослужінь паломництва до богородичного святилища в Бердичеві.

Згідно з програмою офіційного візиту, який триватиме з 19 до 24 липня, Папський представник відвідає курію архієпископа-митрополита латинського обряду у Львові, а потім здійснить поїздку до Одеси. У неділю ієрарх очолить Святу Месу в Бердичеві на завершення паломництва українських католиків.

Кардинал відвідав у Києві греко-католицький кафедральний собор, зустрівся з верховним архієпископом Київським і Галицьким Святославом (Шевчуком), а також із представниками влади та релігійними лідерами.

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА