Інтерфакс-Україна
04:57 25.07.2024

Байден у зверненні до нації пояснив причини виходу з президентських виборів та закликав до єдності

2 хв читати
Байден у зверненні до нації пояснив причини виходу з президентських виборів та закликав до єдності

Президент США Джозеф Байден звернувся до американського народу та пояснив причини зняття своєї кандидатури з президентських перегонів.

У ході звернення до нації з Овального кабінету Байден назвав своє рішення зняти кандидатуру з перегонів "питанням демократії".

Він назвав президентські вибори 2024 року вибором "між рухом уперед і назад, між надією та ненавистю".

"Я поважаю цю посаду, але свою країну я люблю більше. Для мене було честю всього мого життя служити вашим президентом, проте на захист демократії, яка стоїть на кону - і це важливіше за будь-який титул. Я черпаю сили і знаходжу радість у роботі на благо американського народу", - сказав Байден.

Також американський лідер заявив, що американці матимуть безліч варіантів вибору на президентських виборах цієї осені. За його словами, "Америці доведеться обирати між рухом уперед чи назад, між надією та ненавистю, між єдністю та розколом".

"Ми маємо вирішити: Ми все ще віримо у чесність, порядність, повагу? У свободу, справедливість і демократію? У цей момент ми можемо побачити тих, з ким ми не згодні, не як ворогів, а як співвітчизників... Я вірю, що знаю відповіді на ці питання, тому що я знаю вас, американський народ, і я знаю це: Ми велика нація, тому що ми добрі люди", - сказав він.

Також Байден охарактеризував вибори 2024 року як боротьбу за порятунок демократії та заявив, що ніщо не може стати на її шляху.

"Я вважаю, що мій послужний список на посаді президента, моє лідерство у світі, моє бачення майбутнього Америки - все це заслуговує на другий термін. Але ніщо, ніщо не може стати на шляху порятунку нашої демократії - у тому числі й особисті амбіції. Тому я вирішив, що найкращий шлях уперед – це передати естафету новому поколінню", - сказав він.

Президент США також заявив, що американці мають об'єднатись, щоб захистити країну.

"Це священне завдання вдосконалення нашого союзу - не про мене. Вона стосується вас. Ваших сімей. Вашого майбутнього. Йдеться про "Ми, народ", - сказав він.

Байден додав, що "американці – велика нація, тому що ми – добрі люди".

"Коли ви обрали мене на цю посаду, я обіцяв завжди бути з вами чесним, говорити вам правду. Щоправда, священна справа цієї країни є більшою, ніж будь-хто з нас. Ми повинні об'єднатися, щоб захистити її", - резюмував він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

Представники "Слуги народу" закликають інші фракції до переговорів про створення коаліції національної стійкості - Потураєв

Рада конституційною більшістю звільнила міністрів енергетики та юстиції Гринчук та Галущенка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА