Інтерфакс-Україна
09:41 06.08.2024

Влада Туреччини поки що не розблоковуватиме Інстаграм

1 хв читати
Влада Туреччини поки що не розблоковуватиме Інстаграм

Влада Туреччини вирішила продовжити блокування на своїй території Інстаграму, оскільки на переговорах із представниками цієї соцмережі поки що не досягли вирішення спірних питань, повідомляють у понеділок турецькі ЗМІ.

Міністр транспорту та інфраструктури Туреччини Абдулкадір Уралоглу підтвердив, що влада на переговорах, які відбулися в понеділок, не домоглася бажаного результату. На думку міністра, власники соцмережі "не поважають почуття турецьких громадян".

"Ми знімемо заборону, коли вони виконають наші вимоги", - зазначив Уралоглу.

У компанії Meta, зі свого боку, заявили, що зроблять усе можливе, щоб відновити роботу соцмережі на території Туреччини.

Минулого тижня влада Туреччини заблокувала доступ до соцмережі Інстаграм.

Глава Управління з комунікацій адміністрації турецького президента Фахреттін Алтун розкритикував цю соцмережу за рішення блокувати пости зі співчуттями у зв'язку з убивством глави політбюро угруповання ХАМАС Ісмаїла Ханії.

Туреччина посідає п'яте місце у світі за використанням соцмережі Інстаграм, налічує 57 млн користувачів.

Як зазначає віцеголова турецької асоціації підприємств електронної комерції, турецький бізнес отримує через соцмережу Інстаграм близько 27 млн доларів на день.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА