Інтерфакс-Україна
11:08 25.08.2024

США стежать за ескалацією відносин між Ізраїлем і "Хезболлою" - ЗМІ

1 хв читати
США стежать за ескалацією відносин між Ізраїлем і "Хезболлою" - ЗМІ

Ескалація відносин між Ізраїлем і "Хезболлою" викликала побоювання з приводу ширшого регіонального конфлікту, до якого можуть бути залучені як Сполучені Штати, так і Іран. Президент Джо Байден уважно стежить за подіями, повідомили в Білому домі, передає Reuters.

"За його вказівкою високопоставлені офіційні особи США постійно спілкуються зі своїми ізраїльськими колегами. Ми продовжуватимемо підтримувати право Ізраїлю на самооборону, і ми продовжуватимемо працювати над регіональною стабільністю", - сказав представник Ради національної безпеки Шон Саветт.

"Хезболла" запустила сотні ракет і безпілотників по Ізраїлю в неділю у відповідь на вбивство високопоставленого командира в Бейруті минулого місяця, повідомив рух, що підтримується Іраном. Незадовго до цього ізраїльські літаки завдали ударів по цілях у Лівані, оскільки військові оцінили, що "Хезболла" готується почати обстріл.

"Хезболла" заявила, що запустила понад 320 ракет "Катюша" в бік Ізраїлю і уразила 11 військових цілей. Повідомлялося, що обстріл завершив "першу фазу" відповіді на вбивство Фуада Шукра, старшого командира бойовиків, у Бейруті, але повна відповідь займе "деякий час".

Ударів було завдано в той момент, коли учасники переговорів зустрічалися в Каїрі в спробі завершити бойові дії в Газі та повернути ізраїльських та іноземних заручників в обмін на палестинських в'язнів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

Кличко про 8 млрд: влада мститься Києву

"Слуга народу" підтримує президентський законопроєкт щодо повноважень НАБУ/САП - речниця фракції

"Голос" підтримує законопроєкт президента щодо повноважень НАБУ/САП - заступниця голови фракції

"Європейська солідарність" закликатиме Раду підтримати реальну реформу антикорупційних органів - Фріз

Канада розглядає питання визнання Палестини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА