Інтерфакс-Україна
10:56 28.08.2024

Політика США щодо заборони на дальні удари ЗСУ по Росії не змінилася - Пентагон

1 хв читати
Політика США щодо заборони на дальні удари ЗСУ по Росії не змінилася - Пентагон

США не шукають конфлікту з Росією, а лише підтримують можливість України захиститься від агресії, заявив представник Пентагону Пет Райдер під час брифінгу 27 серпня.

"Ми не воюємо з Росією. Ми не шукаємо конфлікту з Росією. Ми просто підтримуємо демократичну країну, в яку вторглися два з половиною роки тому, і даємо їй можливість захистити себе", - сказав Райдер.

Він також зазначив, що політика Пентагону щодо використання ЗСУ американської зброї для завдання ударів по російській території не змінилася.

"Наша політика не змінилася. Ви чули, як ми говорили, що українці можуть використовувати допомогу США у безпековій сфері, щоб захистити себе від транскордонних атак, іншими словами, від контратаки. Але що стосується дальніх ударів, глибоких ударів по Росії, наша політика не змінилася", - наголосив представник Пентагону.

ОСТАННЄ

Зеленський: вважаємо, що двосторонній документ щодо гарантій безпеки зі США готовий

Зеленський обговорив із фон дер Ляєн роботу над документами щодо гарантій безпеки та плану відновлення

Президентка Єврокомісії повела телефонну розмову із Зеленським напередодні переговорів щодо миру цього тижня

Роль ОБСЄ на нинішньому етапі війни та після неї обговорили в Києві керівники організації

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА