Інтерфакс-Україна
21:33 07.09.2024

МЗС України про "вибори" в Криму: Проведення виборів на окупованих територіях делегітимізує політичну систему РФ

1 хв читати
МЗС України про "вибори" в Криму: Проведення виборів на окупованих територіях делегітимізує політичну систему РФ

Так звані "вибори", які РФ планує провести 8 вересня 2024 року, зокрема, на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь, не мають нічого спільного з проявом народовладдя, заявило Міністерство закордонних справ України.

"Їх проведення на тимчасово окупованих територіях України у порушення норм та принципів міжнародного права фактично делегітимізують політичну систему Росії", - наголошується в заяві, оприлюдненій пресслужбою МЗС.

У міністерстві наголосили, що результати так званих "виборів" на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя є нікчемними, а самі "вибори" - нелегітимними.

"Також звертаємо увагу наших міжнародних партнерів, що представники російських окупаційних сил, які діють на тимчасово окупованих територіях України, зокрема ті, хто "обирається" під час так званих "виборів" не наділені українською стороною жодними повноваженнями представляти владу України на будь-якому рівні, а їхня залученість до делегацій Російської Федерації на міжнародні заходи не несе жодних правових наслідків", - наголосили в МЗС.

Також наголошується, що всі причетні до підготовки та проведення так званих виборів на тимчасово окупованих територіях України будуть притягнуті до відповідальності відповідно до чинного законодавства України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА