Інтерфакс-Україна
04:36 08.09.2024

Лубінець звинуватив Червоний Хрест у тому, що той не може забезпечити захист прав українських військовополонених

1 хв читати
Лубінець звинуватив Червоний Хрест у тому, що той не може забезпечити захист прав українських військовополонених

Червоний Хрест досі продовжує показувати позицію "страуса", його співробітники не можуть забезпечити захист прав українських військовополонених, заявив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

"Дедалі частіше російські солдати вбивають українських військових, які здаються в полон. Це фіксують як правоохоронні органи, так і міжнародні організації. МКЧХ продовжує показувати позицію "страуса" - організація не може забезпечити захист прав українських військовополонених", - сказав Лубінець в ефірі телемарафону "Єдині новини".

За його словами, публічні страти українських військовополонених є воєнними злочинами.

"Ми вимагаємо дієвої реакції від міжнародної спільноти, зокрема, нових ордерів на арешт для злочинців від МКС. Окремо зауважив про умови утримання російських військовополонених", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України: Заяви Путіна щодо "буферної зони" доводять наочно, що саме Росія є перешкодою для мирних зусиль

Раді пропонують дозволити нардепам обіймати посади членів Кабміну

Глава МЗС Словаччини: важливо, щоб зусилля щодо мирних переговорів тривали

Генсек НАТО хоче бачити саміт в Гаазі успішним і не коментує можливість його скорочення у часі через Трампа

Кабмін пропонує погодити припинення дії, вихід та денонсацію 8 міжнародних договорів з РФ, Білоруссю та в рамках СНД

В "Євросолідарності" заявили про блокування участі Порошенка у ПА НАТО

Каллас вважає найдієвішим із майбутнього пакета санкцій ЄС щодо РФ зниження стелі цін на нафту

Україні потрібна професійна дипломатія - Герасимов

Спроба Зеленського схилити Трампа на свій бік провалюється

В "Євросолідарності" застерігають від двосторонніх перемовин з РФ за результатами розмови Трампа з Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА