Інтерфакс-Україна
15:49 10.09.2024

США підготували додаткові санкції проти Ірану - Блінкен

1 хв читати
США підготували додаткові санкції проти Ірану - Блінкен

Влада США пізніше у вівторок оголосить про додаткові санкції проти Ірану, повідомив глава американського Держдепу Ентоні Блінкен.

"Пізніше сьогодні ми оголосимо про додаткові санкції", - повідомив він на пресконференції у Великій Британії.

Зокрема, за словами Блінкена, заходи стосуватимуться компанії Iran Air.

Держсекретар США додав, що заходи запроваджують у відповідь на співпрацю Ірану з РФ.

Він нагадав, що нинішня іранська влада заявляла про прагнення узгодити зняття з країни іноземних обмежувальних заходів. "Вони домоглися протилежного ефекту", - заявив Блінкен.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА