Інтерфакс-Україна
18:56 23.09.2024

Прем'єр-міністерка Данії закликала дозволити Україні використовувати надану зброю для ударів по РФ

1 хв читати
Прем'єр-міністерка Данії закликала дозволити Україні використовувати надану зброю для ударів по РФ

Прем'єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен наполягає, що союзники України мають надати українській армії дозвіл використовувати передану зброю для завдання ударів по російській території.

"Я пропоную припинити дискусію про "червоні лінії". Під час цієї війни було помилкою вести публічну дискусію про "червоні лінії", оскільки це просто дає росіянам занадто хороші козирі в руки. Були постійні дискусії про те, чи можемо ми це зробити. Було б дуже добре припинити затримки, які були. І я вважаю, що обмеження використання зброї має бути знято", - заявила Фредеріксен в інтерв'ю Bloomberg.

Вона також відкинула будь-які припущення про те, що дозвіл Україні використовувати зброю, надану західними країнами, для завдання дальніх ударів по Росії, означатиме ескалацію, яка втягне в конфлікт союзників України.

"Найважливішу "червону лінію" вже перетнули. І це сталося, коли росіяни увійшли в Україну. Тому я не прийму цю передумову і ніколи не дозволю нікому з Росії вирішувати, що правильно робити в НАТО, Європі чи Україні", - додала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Арахамія: Одночасні вибори й референдум можуть забезпечити легітимність плебісциту

Законопроєкт про вибори під час воєнного стану може бути підготовлений до кінця лютого - Арахамія

Залужний та Зеленський є лідерами електоральних симпатій українців – WP/Ipsos

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА