Інтерфакс-Україна
14:50 25.09.2024

Ердоган про членство України в НАТО: Це не ті питання, які потрібно вирішувати поспіхом

1 хв читати
Ердоган про членство України в НАТО: Це не ті питання, які потрібно вирішувати поспіхом

Пропозиція України про членство в НАТО - це не те питання, з яким потрібно поспішати, вважає президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, який прибув на Генеральну Асамблею ООН у Нью-Йорку.

"Це не ті питання, які потрібно вирішувати поспіхом... Коли ми ухвалюємо рішення, ми завжди враховуємо позицію інших держав-членів НАТО, ми обговорюємо ці можливі питання за столом переговорів й ухвалюємо остаточне рішення у відповідний спосіб", - сказав Ердоган в інтерв'ю NBC News.

Президент Туреччини стверджує, що США та інші члени західного альянсу "не хочуть, щоб Україна була державою-членом" НАТО.

Він сказав, що розгляне позицію інших членів альянсу. "Ми стежитимемо за розвитком подій, обговореннями і відповідно приймемо остаточне рішення. Це не ті рішення, які слід ухвалювати поспіхом і зопалу", - сказав Ердоган.

Глава Турецької держави також сказав, що відносини між його країною і РФ розширюються. "Наші відносини з Росією багатовимірні, вони політичні, економічні, культурні, пов'язані з оборонною промисловістю. Там є багато вимірів, і наша солідарність, наша взаємодія тривають, і з кожним днем ці відносини розширюються в економічному плані", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

Більшість українців вважають, що події в державі розвиваються в неправильному напрямку, і підтримують відставку Кабміну – опитування

Порошенко на позачерговому саміті ЄНП: мир не може бути побудований на легалізації агресії

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА