07:38 26.09.2024

G7+ та Україна закріпили зобов'язання підтримки відновлення і реконструкції та проведення реформ - декларація

1 хв читати
G7+ та Україна закріпили зобов'язання підтримки відновлення і реконструкції та проведення реформ - декларація

Лідери країн G7 підтвердили тверду підтримку України і взяли зобов'язання щодо збереження знерухомленими активів РФ до завершення агресії та відшкодування шкоди, виділення Києву $50 млрд за рахунок доходів на ці активи, продовження економічної допомоги для макрофінстабільності та економічного зростання, підтримання інфраструктури, соціальної стійкості та реформ, а також розбудови Української донорської платформи.

"Зі свого боку, Україна зобов'язується впроваджувати економічну, судову, антикорупційну реформи, реформи корпоративного управління, оборони, державного управління, управління державними інвестиціями та правоохоронної системи", - ідеться у Спільній декларації про підтримку відновлення та реконструкції України, опублікованій на сайті президента.

Як повідомлялося, загалом до цієї заявленої в Нью-Йорку в середу на полях Генеральної асамблеї ООН декларації долучилися 30 країн та ЄС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

Нардеп Клименко: Шок Трампом зробив свій позитив, Європа рано чи пізно створить свій оборонний союз

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на тлі загострення відносин з адміністрацією Трампа зріс до 68%

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА