Інтерфакс-Україна
18:55 29.09.2024

Данія інвестує у ВПК України майже 600 млн євро, зокрема 400 млн із доходу від заморожених активів РФ - Міноборони

1 хв читати
Данія інвестує у ВПК України майже 600 млн євро, зокрема 400 млн із доходу від заморожених активів РФ - Міноборони

Міністерство оборони України, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України та Міністерство оборони Королівства Данія підписали лист про наміри щодо реалізації фінансової підтримки українського оборонного виробництва, повідомляє пресслужба оборонного відомства України.

"Данія інвестує майже 600 млн євро у зміцнення промисловості України: 175 млн євро виділить Королівство, 400 млн євро залучать із надприбутків від заморожених російських активів", - ідеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі.

"Це прямий внесок у розвиток українських ударних БПЛА, ракет і протитанкових комплексів. Ця фінансова підтримка дасть змогу швидше поставити необхідне озброєння на поле бою, що посилить обороноздатність української армії", - цитує пресслужба міністра оборони України Рустема Умєрова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА