Інтерфакс-Україна
19:31 04.10.2024

Проведення будь-яких ротацій у силових структурах несвоєчасне - нардеп

2 хв читати
Проведення будь-яких ротацій у силових структурах несвоєчасне - нардеп

Секретар парламентського комітету з питань євроінтеграції України з Європейським Союзом Валентин Наливайченко (фракція "Батьківщина") вважає несвоєчасним проведення будь-яких ротацій у силових структурах, зокрема звільнення начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова.

"Я думаю, що ні ми, ні американські партнери не зрозуміють, якщо таке рішення про звільнення буде. На мій погляд, це не на часі", - сказав Наливайченко в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

Він наголосив, що знає від американських колег про зміст Плану перемоги, з яким президент України Володимир Зеленський ознайомив президента США Джо Байдена, Конгрес і кандидатів у президенти Дональда Трампа та Камалу Гарріс.

"Я знаю, що там є серйозна частина, яка стосується українських спецслужб і військової розвідки та її керівника Буданова. Причому в позитивному плані", - розповів Наливайченко.

Водночас народний депутат наголосив, що не любить обговорювати чутки у ЗМІ про можливі відставки міністра оборони Рустема Умєрова і глави ГУР МО.

"Тим паче відставка міністра - це виключно повноваження президента - верховного головнокомандувача. Якщо ухвалить рішення, то підпише указ і замінить", - сказав Наливайченко.

Народний депутат наголосив, що є прихильником створення під час війни уряду національної єдності, на чому наполягає "Батьківщина" та інші опозиційні фракції Верховної Ради.

"Ми наполягатимемо на тому, щоб під час війни не було влади й опозиції, а був уряд національної єдності та фахівці в ньому, які пройшли через детектори брехні на перевірку можливих корупційних зв'язків і зв'язків з агресором, котрі не крадуть із бюджету, а працюють на Збройні сили. Насправді під час війни можна і потрібно діяти твердо, жорстко і швидко", - сказав Наливайченко.

За його словами, приклад Ізраїлю, де такий уряд створений і діє, доводить ефективність цих підходів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА