Інтерфакс-Україна
16:33 06.10.2024

Армія Ізраїлю почала нову наземну операцію на півночі Гази - ЗМІ

1 хв читати

Армія оборони Ізраїлю оголосила про початок нової наземної операції в місті Джабалія на півночі Сектора Гази, щоб не допустити перегрупування бойовиків ХАМАС, повідомляє видання The Times of Israel.

ЦАХАЛ заявив, що 401-ша і 460-та бронетанкові бригади оточили місто після отримання розвідданих про присутність бойовиків та інфраструктури ХАМАСу, яка мала бути використана для перегрупування.

У ніч на 6 жовтня в регіоні пролунали потужні вибухи, після яких військові підтвердили авіаудари та артилерійські обстріли. Повідомляють, що внаслідок операції було знищено десятки об'єктів ХАМАС, зокрема склади зброї, тунелі та інші ключові елементи інфраструктури.

Це вже четвертий наступ ЦАХАЛу на Джабалію від початку нової фази війни, яка почалася рік тому.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Порошенку виїжджати за кордон – адвокат

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

ЄС і США розраховують укласти торговельну угоду до нинішнього кінцевого терміну переговорів 9 липня - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА