Інтерфакс-Україна
17:56 07.10.2024

Україна і Словаччина підписали чотири документи за підсумками міжурядових консультацій - Шмигаль

1 хв читати
Україна і Словаччина підписали чотири документи за підсумками міжурядових консультацій - Шмигаль
Фото: https://t.me/Denys_Smyhal/8620

Уряди України та Словаччини підписали чотири документи за підсумками міжурядових консультацій, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Як повідомив Шмигаль у телеграм-каналі, сторони підписали спільну декларацію, де чітко зафіксували чотири ключові вектори взаємодії: посилення політичного діалогу та побудову добросусідських відносин, підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, засвідчення прогресу в реалізації трьох ключових проєктів (реконструкція інтерконектора, пряме залізничне сполучення й модернізація прикордонної інфраструктури), розвиток співпраці в політичній, економічній, енергетичній, оборонній, відновлювальній, гуманітарній, освітній, науковій, медичній та інших сферах.

Також підписано меморандум про взаєморозуміння між міністерствами освіти України та Словаччини.

"Ідеться про дорожню карту співпраці. Вона передбачає підтримку українських студентів та вчителів у Словаччині, пряме співробітництво між закладами освіти, співробітництво у сфері інноваційної діяльності", - написав прем'єр.

Окрім того, підписано меморандум про співпрацю між аграрними міністерствами та протокол про реадмісію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА