Інтерфакс-Україна
09:24 08.10.2024

"Європейська солідарність" вимагає провести закрите засідання Ради щодо ситуації на фронті - Геращенко

1 хв читати
"Європейська солідарність" вимагає провести закрите засідання Ради щодо ситуації на фронті - Геращенко

Фракція "Європейська солідарність" вимагає провести закрите засідання Верховної Ради щодо ситуації на фронті за участю найвищого військово-політичного керівництва, повідомила співголова фракції Ірина Геращенко.

"На погоджувальній раді з Артуром Герасимовим (співголова фракції - ІФ-У) озвучили вимогу "Європейської солідарності" провести закрите засідання ВР за участю вищого воєнно-політичного керівництва щодо ситуації на фронті", - написала Геращенко в телеграмі.

За її словами, парламент має бути в курсі перебігу воєнних дій, знати, як ідуть справи з забезпеченням ЗСУ, про проблеми мобілізації, безпекові загрози, будівництво фортифікацій.

Вона також зазначила, що більшість керівників фракцій і комітетів на погоджувальній раді в понеділок підтримали необхідність проведення негайної закритої зустрічі з військовими щодо ситуації на фронті.

"Також ми вимагаємо виконання обіцянок щодо демобілізації 18-25 річних... І ще одна вимога "ЄС" - ухвалення нашого законопроєкту щодо обов'язкового декларування радників президента та ОП (Офісу президента - ІФ-У). Тому що п’ять-шість менеджерів керують країною, але при цьому невідомо за що живуть", - написала Геращенко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

Заступниця голови фракції "Голос": РФ намагатиметься тягнути час

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

Суд визнав незаконним рішення Київради щодо обмеження створення заповідних зон

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

Парламент Гагаузії: Євгенія Гуцул залишається легітимним башканом автономії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА