Інтерфакс-Україна
20:04 15.10.2024

Сибіга закликав Європу позбавити РФ її "кривавих енергетичних доходів"

1 хв читати
Сибіга закликав Європу позбавити РФ її "кривавих енергетичних доходів"

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга закликав європейських партнерів вжити реальних заходів для протистояння Росії, яка становить "екзистенціальну загрозу для Європи".

"Росія становить екзистенціальну загрозу для Європи, але продовжує заробляти мільярди на експорті енергоносіїв до Європи і через європейські моря. Потім вона використовує їх для фінансування агресії проти України та євроатлантичної безпеки", - написав він у соціальній мережі Х у вівторок.

"Європа може і повинна позбавити Росію її кривавих енергетичних доходів", - переконаний міністр. Сибіга зазначив, що за даними Київської школи економіки, тіньовий флот старих і погано застрахованих нафтових танкерів Росії створює неминучу загрозу екологічної катастрофи в Європі.

"Настав час союзникам вжити реальних заходів, щоб заблокувати цей тіньовий флот, скоротити військовий бюджет Росії, врятувати життя і довкілля", - резюмував глава зовнішньополітичного відомства України.

 

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА