Інтерфакс-Україна
15:20 22.10.2024

РФ обережна з тематикою залучення військових із КНДР, щоб Китай жорстко не реагував - Зеленський

1 хв читати
РФ обережна з тематикою залучення військових із КНДР, щоб Китай жорстко не реагував - Зеленський

РФ побоюється жорсткої реакції КНР у питанні залучення військових із Північної Кореї для участі у війні з Україною, окрім цього, цю тематику обережно сприймають ЄС і США, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Щодо КНДР. РФ так обережно із цією тематикою носяться, я думаю, щоб Китай жорстко не реагував. Мало того, дуже обережно сприймають цю тематику і ЄС, і Сполучені Штати. Зверніть увагу. Дуже стримано. Але ми б'ємо на сполох, тому що ми знаємо, що для нас це ризики", - сказав Зеленський на зустрічі з журналістами в понеділок.

Водночас він зазначив, що від Південної Кореї "були дуже прямі наголоси", що Північна Корея допомагає росіянам і снарядами, і зброєю, і військовими. "Мені здається, від них я бачив відкритий цей сигнал", - додав президент.

За його словами, в України "нормальний діалог" із Південною Кореєю. "У принципі вони нас підтримують. У них є відповідний, скажімо так, статус конституційний. Вони обмежені в деяких речах. Але, тим не менш, точно працюємо, і вони точно допомагають", - наголосив Зеленський.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

Мирний план для України рухається у правильному напрямку - прем’єр Фінляндії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА