Інтерфакс-Україна
17:05 25.10.2024

Польща відмовилася передавати Україні зброю, яку купила у Південної Кореї, - ЗМІ

1 хв читати
Польща відмовилася передавати Україні зброю, яку купила у Південної Кореї, - ЗМІ

Україна просила у Польщі зброю, яку та купила у Південної Кореї, однак отримала відмову, повідомляє RMF24 з посиланням на президента Польщі Анджея Дуду.

"Пані та панове, не розглядається сценарій, за яким ми комусь передали б зброю, яку нещодавно закупили на мільярди злотих із кишень наших платників податків. Ця зброя призначена для безпеки і оборони Республіки Польща", - наведено в повідомленні відповідь Дуди на запитання журналістів: чи було взято до уваги такий сценарій: якщо Корея вирішить передати зброю Україні, то ми передамо отриману від Кореї зброю Україні, а союзники за цей час поповнять запаси країни?

Як повідомляє RMF24, польський президент зізнався, що Україна вже просила його про це, але він відмовив.

Раніше Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль заявив, що республіка може розглянути питання щодо постачання зброї Україні залежно від ступеня військової співпраці між Росією і Північною Кореєю, пообіцявши не "сидіти склавши руки" у відповідь на відправлення військ Пхеньяном до Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Порошенко в ефірі MSNBC: мета Путіна – розколоти захід, він не збирається зупиняти війну

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Нардепи та експерти розходяться в оцінці перспектив зустрічі Зеленського з Путіним

Санкції проти Порошенка були запроваджені на підставі сфальсифікованих документів, стверджують в "Євросолідарності"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА