Інтерфакс-Україна
18:56 26.10.2024

Використання Росією солдатів із Північної Кореї показує, що ця війна стосується всього світу - Штрак-Циммерманн

1 хв читати

Володимир Путін постійно говорить про "червоні лінії", проте сам є їхнім "убивцею", використання Росією солдатів з Північної Кореї показує, що ця війна стосується всієї земної кулі, вважає голова підкомітету з питань безпеки й оборони Комітету Європарламенту в закордонних справах Марі-Агнес Штрак-Циммерманн.

"Усі були так шоковані, здивовані, що завгодно, але ми повинні розуміти, що Путіну потрібно більше солдатів. І для нього, схоже, простіше купити солдатів у Північній Кореї, ніж набрати більше людей у своїй власній країні. Але це показує, що війна зачіпає всю земну кулю. Це не тільки питання Європи, це питання всього вільного світу", - сказала Штрак-Циммерманн журналістам у суботу.

Вона наголосила, що необхідно надавати дедалі більше допомоги Україні, проте є проблема в питанні часу.

"Тому що також усім нам потрібно виробляти зброю... Тому що, наприклад, у Німеччину та інші країни, ми поставляємо багато зброї з наших складів. Тож тепер нам потрібно все це і для національних армій. І тому нам потрібно більше часу. Часу немає", - пояснила Штрак-Циммерманн.

За її словами, співпраця РФ з Північною Кореєю, Іраном і Китаєм - "дійсно виклик для вільного світу".

ОСТАННЄ

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Порошенку виїжджати за кордон – адвокат

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА