Інтерфакс-Україна
07:39 30.10.2024

Трамп і Гарріс за тиждень до виборів користуються практично однаковою підтримкою - опитування

1 хв читати
Трамп і Гарріс за тиждень до виборів користуються практично однаковою підтримкою - опитування

Кандидати на пост президента США від Демократичної та Республіканської партій, віцепрезидентка Камала Гарріс і експрезидент Дональд Трамп, мають практично однаковий рівень підтримки, свідчать дані опитування Ipsos.

Так, Гарріс підтримують 44% респондентів, тоді як Трампа - 43%.

Водночас наголошується, що відтоді, як віцепрезидентка вступила в передвиборчі перегони, її популярність повільно знижується.

Згідно з дослідженням, 47% опитаних вважають підхід Трампа до питань економіки та безробіття більш ефективним, ніж у Гарріс. У те, що Гарріс впорається з цими питаннями краще, вірять 37% респондентів.

Опитування також показує, що 48% опитаних схвалюють озвучені Трампом плани щодо вирішення проблеми незаконної міграції, підхід Гарріс у цьому питанні підтримують 33%.

У цьому опитуванні взяли участь 1 150 осіб.

Водночас модель Decision Desk HQ, розроблена на замовлення видання The Hill, пророкує, що Трамп переможе на виборах із імовірністю 54%. У вересні цього року модель вважала фаворитом Гарріс, імовірність перемоги якої тоді оцінювали в 55%.

Президентські вибори у США заплановано на 5 листопада.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА