Інтерфакс-Україна
15:05 04.11.2024

Єрмак: у Зеленського дуже хороші стосунки із обома кандидатами в президенти США

1 хв читати
Єрмак: у Зеленського дуже хороші стосунки із обома кандидатами в президенти США

У президента Володимира Зеленського дуже хороші особисті стосунки із кандидатом у президенти США від Демократичної партії Камаллою Гарріс і також із кандидатом від Республіканської партії Дональдом Трампом, повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак.

"Я знаю точно, я був присутній на всіх цих зустрічах, у президента дуже хороші стосунки. І з віцепрезидентом Камаллою Гарріс, і з Дональдом Трампом. Я не можу розкривати, як ви розумієте, особливо напередодні виборів якісь деталі, але я точно можу вам сказати, це не просто формальні, це дуже хороші особисті стосунки", - сказав Єрмак в інтерв'ю, яке транслювалося в ефірі національного телемарафону в понеділок.

За його словами, вибори президента США - це виключно вибір американського народу, який Україна поважає. Єрмак додав, що "жоден із президентів не буде готовий подарувати Путіну перемогу".

"І жоден із президентів не буде готовий щось зробити таке, що похитне, насамперед, статус Америки, як лідера світового світу, як сильної країни, яка може дозволити автократії перемогти демократію", - наголосив глава ОП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА