Інтерфакс-Україна
20:43 08.11.2024

Голови громад звернулися до президента з проханням залишити в місцевих бюджетах кошти реверсної дотації

1 хв читати
Голови громад звернулися до президента з проханням залишити в місцевих бюджетах кошти реверсної дотації

Місцеві голови звернулися до президента України Володимира Зеленського з проханням залишити кошти реверсної дотації в бюджетах громад у 2025 році, що дасть змогу захистити громадян від зростання тарифів і відключень енергопостачання, повідомляють на сайті Асоціації міст України (АМУ).
"Ми підтримали План перемоги України й робимо все для нашої спільної Перемоги. План стійкості потребує сильних громад і збереження коштів реверсної дотації в місцевих бюджетах – тільки так ми зможемо спільно посилити Україну та забезпечити максимальну єдність всередині держави", - йдеться у зверненні.
Очільники громад у зверненні до президента України обґрунтували необхідність збереження коштів реверсу в місцевих бюджетах і запропонували джерело для цього в проєкті Державного бюджету - безпідставно збільшену на наступний рік додаткову (не базову) дотацію.


У повідомленні йдеться, що законопроєкт "Про Державний бюджет України на 2025 рік" передбачається вилучити з доходів бюджетів громад кошти реверсної дотації. Йдеться про 189 громад і загальну суму 12,9 млрд грн.
Голова АМУ, мер Києва Віталій Кличко підтримав сільських, селищних і міських голів, які підписали звернення. "В Києва реверсу немає. Немає і 64% ПДФО в київському бюджеті, тільки 40%. Та я теж приєднуюсь до своїх колег і прошу залишити в доходах громад кошти реверсу, 64% і єдиного податку", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США вирішили допомогти РФ відновити доступ до світового ринку сільськогосподарської продукції та добрив - Білий дім

Результати зустрічі експертних груп США та України щодо Чорного моря: домовилися забезпечити безпечне судноплавство без застосування сили – заява

Кошта: найкращі гарантії безпеки України – це її членство в ЄС

Ідеї щодо змін до Конституції України є неприйнятними - Фріз

Мережко вважає однією з помилок Трампа намагання підлаштуватися під вимоги Путіна

Макрон зустрінеться з Зеленським в Парижі в середу ввечері напередодні саміту Коаліції охочих

Дві третини українців проти виборів до завершення війни

Зеленському довіряє 60% українців

Трамп заявив, що з 2 квітня запровадить мита у 25% стосовно всіх країн, які закуповують нафту й газ у Венесуели

Порошенко висловлюється за посилення української команди на переговорах щодо досягнення припиненню вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА