Інтерфакс-Україна
13:53 19.11.2024

Необхідно посилити санкції, щоб скоротити можливості РФ вести війну - Зеленський у зверненні до Європарламенту

1 хв читати
Необхідно посилити санкції, щоб скоротити можливості РФ вести війну - Зеленський у зверненні до Європарламенту

Необхідні жорсткі санкції проти РФ, тіньовий флот танкерів підтримує життя путінського режиму, заявив президент України Володимир Зеленський у зверненні до Європейського парламенту.

"Кожен удар і кожна загроза з боку Росії мають бути зустрінуті жорсткими санкціями. Уже тисячу днів вкрай важливо радикально скоротити можливості Росії фінансувати свою війну за рахунок продажу нафти. Нафта - це джерело життєвої сили путінського режиму. А тіньовий флот танкерів - це те, що підтримує його життя. Доки ці танкери працюють, Путін продовжує вбивати. Жорсткі санкції необхідні", - сказав Зеленський.

Президент також подякував Європарламенту за підтримку Формули миру, і зазначив, що проти неї виступає лише РФ.

"І ми маємо підштовхнути Росію до справедливого миру. Я дякую кожному з вас, хто підтримує наших людей, нашу стійкість, нашу здатність відновлювати безпеку навіть після найбільш руйнівних масових атак з боку Росії. Разом ми багато чого досягли. Але ми не повинні боятися зробити ще більше".- наголосив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Федієнко: На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА