Інтерфакс-Україна
14:10 19.11.2024

Фон дер Ляєн: Росія має заплатити за 1000 днів злочинів і руйнувань

1 хв читати
Фон дер Ляєн: Росія має заплатити за 1000 днів злочинів і руйнувань

У зв'язку з 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Росія має заплатити за тисячу днів злочинів і руйнувань.

"Росія має заплатити за тисячу днів злочинів і руйнувань. Сьогодні день жалоби, але також і день обіцянок. Ми обіцяємо залишатися поруч із вами стільки, скільки буде потрібно. Майбутнє України - у нашому Союзі. Ваша свобода - це наша свобода. А наш Союз - ваш дім", - наводить слова фон дер Ляєн пресслужба Європейської комісії.

У пресрелізі наголошується, що в ці 1000 днів "Україна та її народ витримали незаконні атаки Росії, такі як ті, які ми бачили кілька днів тому, спрямовані на цивільну інфраструктуру та системи електропостачання". "Європейська комісія твердо дотримується своєї прихильності та солідарності з Україною. Від початку повномасштабного вторгнення ЄС та його держави-члени мобілізували безпрецедентну економічну, гуманітарну та військову допомогу Україні та українцям на загальну суму близько 124 млрд євро. Ми надали захист 4 млн осіб, які втекли від війни, очолили міжнародні зусилля з підтримки суверенітету, безпеки та відновлення України, а також із притягнення Росії до відповідальності. Ми запровадили низку далекосяжних санкцій проти Росії та її керівництва", - деталізували в ЄК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА