Інтерфакс-Україна
01:41 21.11.2024

Туск анонсував спецформат по Україні наступного тижня у Швеції з країнами Скандинавії та Балтії

1 хв читати
Туск анонсував спецформат по Україні наступного тижня у Швеції з країнами Скандинавії та Балтії
Фото: Сайт Президента України

Захід повинен мати єдину позицію щодо підтримки України та спільної безпеки, цьому буде присвячена зустріч у надзвичайному форматі у Швеції наступного тижня, заявив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск.

"Сьогодні я говорив із президентом (України Володимиром - ІФ-У) Зеленським і прем'єр-міністром (Канади - ІФ-У) Джастіном Трюдо, наступного тижня у Швеції спеціальний формат зі скандинавськими країнами, плюс Прибалтика, плюс Польща", - написав Туск у соцмережі Х.

На його думку, Захід повинен мати єдину позицію щодо підтримки України та загальної безпеки.

Як повідомлялося, країни Європи та Канада не можуть чекати на план новообраного президента США Трампа і мають об'єднатися в коаліцію охочих, щоб забезпечити безпеку України, йдеться у відкритому зверненні від 19 листопада, яке підписали 79 чинних і колишніх політиків, військових, журналістів, політологів та інтелектуалів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА