Інтерфакс-Україна
18:42 24.11.2024

США передумали запрошувати Україну в НАТО - ЗМІ

1 хв читати
США передумали запрошувати Україну в НАТО - ЗМІ

Адміністрація американського Президента Джозефа Байдена передумала запрошувати Україну вступити до Північноатлантичного альянсу НАТО, незважаючи на те що розглядала можливість публічного заклику до офіційного запрошення, повідомляє Bloomberg.

Видання зазначає, що, з огляду на малу ймовірність успіху в короткостроковій перспективі, адміністрація Байдена вирішила відкласти офіційне запрошення до вступу в НАТО.

Водночас, видання повідомило, що буде укладено низку двосторонніх домовленостей у сфері безпеки, які нададуть Україні певні гарантії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА