Інтерфакс-Україна
10:04 04.12.2024

Глава МЗС Німеччини допускає відправлення німецьких військ в Україну в разі припинення вогню

2 хв читати
Глава МЗС Німеччини допускає відправлення німецьких військ в Україну в разі припинення вогню
Фото: https://www.facebook.com/abaerbock

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок не виключила відправлення німецьких військ в Україну для дотримання можливого припинення вогню, повідомляє Die Welt.

"У разі припинення вогню між Україною і Росією, за словами федерального міністра закордонних справ Анналени Бербок, німецькі солдати також можуть бути задіяні для забезпечення миру", - пише видання в середу.

Die Welt зазначає з посиланням на Бербок, що, крім гарантій безпеки, таких як членство в НАТО, є також міжнародна присутність для забезпечення припинення вогню. Про це вона заявила на зустрічі міністрів закордонних справ НАТО в Брюсселі. Коли її запитали про можливу роль Німеччини в цьому, вона сказала, що все, що послужить миру в майбутньому, звісно ж, буде "підтримано всіма силами з німецького боку".

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що країни Європи справді обговорюють відправлення своїх миротворчих сил в Україну для контролю за дотриманням припинення вогню, якщо його буде досягнуто. Видання Le Monde писало, що таку ідею обговорюють Франція і Велика Британія. Однак проти запрошення України в НАТО виступають США, Німеччина, Угорщина, Словаччина, Бельгія, Словенія та Іспанія. За - лише Франція і Велика Британія.

Міністр закордонних справ Люксембургу Ксав'є Беттель також заявив, що проти вступу України до НАТО. Він зазначив, що членство України в Північноатлантичному альянсі може призвести до подальших конфліктів на тлі війни з боку РФ, повідомляє Spiegel.

Крім того, Ксав'є виступив проти відрядження військових НАТО в Україну, назвавши це "ескалаційним кроком". Водночас глава МЗС Люксембургу підтримав членство України в ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА