Інтерфакс-Україна
22:23 06.12.2024

Велика Британія може продемонструвати лідерство в посиленні України

1 хв читати
Велика Британія може продемонструвати лідерство в посиленні України

Велика Британія може продемонструвати лідерство в посиленні України, що дасть змогу створити нову і стійку систему європейської безпеки, заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, повідомляє пресслужба глави держави.

«Спільний план перемоги - це більше, ніж стратегії чи домовленості. Це спільна відповідальність. Україна довела, що готова бути надійним партнером. Ми боремося не тільки за свою землю, а й за майбутнє всього демократичного світу. Разом ми можемо завершити цю війну і побудувати світ, у який віритимуть люди. Світ, заснований на справедливості, силі закону та справжньому лідерстві», - сказав він під час виступу в рамках круглого столу в "Chatham House", присвяченому українській проблематиці.

Керівник ОП наголосив, що завершення війни можливе лише за умови посилення України, і закликав Велику Британію до спільних дій.

Єрмак підкреслив, що Велика Британія є одним із лідерів у формуванні справедливого, безпечного та вільного світового порядку. Він закликав продовжувати навчання українських бригад і посилювати санкційний тиск на Росію.

За його словами, зараз важливо сформувати нові контури європейської безпеки та усунути будь-які невизначеності.

«Ми пропонуємо більш глибоку інтеграцію України в європейську безпеку. Це означає посилення ролі Великої Британії. Це означає посилення всієї Європи. Це означає, що ми всі повинні працювати разом, щоб створити нову стійку систему», - підсумував Єрмак. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода про партнерство надсилає РФ сигнал про зацікавленість США у довгостроковому успіху України – Білий дім

Угода допоможе США домінувати у сфері штучного інтелекту, а Україні надасть доступ до передових технологій видобутку корисних копалин – сенатор Грем

Стефанішина про взаємини з Угорщиною: Є неприємне відчуття з приводу агресивної риторики, але є діалог і порозуміння

Виконувач обов’язків президента Південної Кореї оголосив про відставку за власним бажанням

Порошенко: Резолюція ЄНП підтвердила підтримку України та вимогу справедливого миру

Президент підписав закон про закріплення права волонтерів на визнання компетентностей

Про відокремлення переговорів про вступ до ЄС для України і Молдови не йдеться – Порошенко після зустрічі з фон дер Ляєн

Партнери мають консолідувати зусилля для допомоги Україні, в тому числі з членством ЄС, - Кличко на зустрічі з фон дер Ляєн

Сибіга допустив мирні переговори у будь-якому форматі після реального і тривалого припинення вогню

Роз’єднати чи ні переговорний процес про вступ в ЄС України та Молдови можуть вирішувати тільки держави-члени - Єврокомісія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА