Інтерфакс-Україна
17:30 24.01.2025

Єрмак: Путін прагне говорити про Україну без України, цього не буде

1 хв читати
Єрмак: Путін прагне говорити про Україну без України, цього не буде

Володимир Путін намагається просувати ідею переговорів із США, одначе прагне говорити про Україну без участі України, цього не буде, наголосив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

"путін намагається просувати ідею переговорів із США. Але в нього є умова: він хоче домовитися про долю Європи - без Європи. І прагне говорити про Україну - без України. Цього не буде", - написав Єрмак в телеграм-каналі в п'ятницю.

Він зауважив, що "путіну давно потрібно повернутися в реальність самому, або його повернуть".

"Так це не працює в сучасному світі", - додав керівник ОП.

Раніше прессекретар очільника Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що ніби Путін готовий поговорити з президентом США Дональдом Трампом.

Путін у п'ятницю заявив, зокрема, що РФ готова до переговорів із Києвом, але в умовах чинної заборони на такі переговори, введеної Володимиром Зеленським, їхні результати можуть стати нелегітимними.

Путін сказав, що з президентом Дональдом Трампом у нього завжди були ділові та довірчі відносини. Путін заявив також, що «не може не погодитися з ним у тому, що якби він був президентом, якби у нього у 2020-му році не вкрали перемогу, то, можливо, і не було б тієї кризи в Україні, яка виникла у 2022-му році».

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА