Інтерфакс-Україна
21:19 03.02.2025

Німеччина може змінити свою позицію щодо Taurus і членства України в НАТО після виборів, впевнений Порошенко

2 хв читати
Німеччина може змінити свою позицію щодо Taurus і членства України в НАТО після виборів, впевнений Порошенко
Фото: https://eurosolidarity.org/

Вибори у Бундестаг відбудуться 23 лютого і після цього Німеччина може змінити свою позицію щодо надання Україні ракет Taurus і євроатлантичної перспективи, переконаний народний депутат України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко.

Як повідомляється на сайті політсили, політик перебуває на з'їзді партії "Християнсько-демократичний союз" в Берліні, яка наразі лідирує в опитуваннях, а її лідер Фрідріх Мерц може стати наступним канцлером ФРН.

"В чому полягає український інтерес до лідера виборів в Бундестаг? Перше – гарантована підтримка України в протидії країні-агресору російській федерації. І в програмі партії, яка затверджується на цьому зʼїзді, через наш діалог з партнерами, з членами нашої політичної родини Європейської народної партії Україна визначена одним із пріоритетів", – сказав Порошенко.

"Друга позиція – фінансування України. Прикладом є нещодавнє голосування в бюджетному комітеті Бундестага, коли були додатково проголосовані і виділені 3 млрд євро", – додав він.

"Дуже важлива позиція – вдалося закласти в програму партії гарантовану підтримку майбутнього членства України в ЄС і НАТО. Німеччина весь час вважалася країною-скептиком. Все змінюється", – наголосив лідер "Євросолідарності".

Окремо порушили питання щодо передачі авіаційних ракет Taurus.

 "Ми дуже просунемося вперед після проведення виборів. Є два варіанти – або це будуть далекобійні Taurus, ябкі надійдуть безпосередньо на озброєння ЗСУ. Або буде спільний проєкт разом з Великою Британією, коли додаткові з підвищеним радіусом дії Storm Shadow разом з Taurus будуть реалізовувати оборону держави. Збільшення поставок засобів ППО, збільшення фінансування", – сказав Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА