Інтерфакс-Україна
17:22 04.02.2025

Позитивно оцінюємо сигнали від Трампа, він розуміє що секрет РФ - у нафтодоларах - уповноважений президента

2 хв читати
Позитивно оцінюємо сигнали від Трампа, він розуміє що секрет РФ - у нафтодоларах - уповноважений президента

Уповноважений президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк позитивно оцінює сигнали від президента США Дональда Трампа стосовно подальшого санкційного тиску на Російську Федерацію, повідомив він в інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна ".

"Ми позитивно оцінюємо сигнали від Трампа, який чітко розуміє, що секрет РФ — у нафтодоларах, як це було і у Радянському Союзі. На мою думку, у таких параметрах і має відбуватися подальше планування санкційної політики США", - сказав він.

Власюк припускає, що останні санкційні пакети США від 10 та 15 січня цього року, які, зокрема, ввели ряд обмежень стосовно «тіньового флоту» та ВПК РФ, приймалися адміністрацією попереднього президента Джо Байдена вже в комунікації з новою командою Трампа.

"Це теж певною мірою свідчить про наміри нової адміністрації", - зазначив уповноважений.

Він також повідомив, що очікує відносно швидкого повернення до дискусії з партнерами стосовно повної заборони торгівлі з Росією, а також обговорення поточних пріоритетів та ідей у рамках санкційної політики, коли Штати будуть готові до цього.

"Я думаю, що ми до цієї дискусії повернемося доволі швидко (…) як тільки американська сторона буде готова, ми у форматі вузького партнерського кола зможемо предметно поговорити стосовно пріоритетів, запропонувати низку ідей і обговорити ряд позицій щодо санкційної політики", - сказав він і додав: "Вже виходячи з цього, розумітимемо, як ми всі зможемо реально рухатися далі. Але подобаються ті перші сигнали, які я побачив".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА